O školce

Jsme jednotřídní MŠ se smíšeným oddělením - děti 2-6tileté, o které se starají tři kvalifikované učitelky a školní asistentka.

Vašim dětem nabízíme klidné rodinné prostředí s vlídným zacházením, individuálním a profesionálním přístupem. Naší snahou je pozvolné začlenění do dětského kolektivu, pohodové prožití dne v mateřské škole s postupnou přípravou na vstup do školy základní. Využíváme metody prožitkového učení, hudebně pohybových, dramatických, výtvarných i pracovních činností. Nabízíme i další aktivity, které podporují především zdravý tělesný vývoj, získávání znalostí, dovedností a všeobecného přehledu. Pravidelně nás navštěvuje i speciální pedagog.

Pro kompletní vyžití nám slouží dětské hřiště u MŠ i u sportovního areálu a především okolní příroda - louky, pole, les, domácí a hospodářská zvířata. V průběhu roku a dle možností navštěvujeme divadelní představení, výstavy, pořádáme malé tematické výlety do Litomyšle, celodenní výlet na konci školního roku, plavání předškolních dětí, atd.

Kontaktujte nás

Základní škola a mateřská škola Makov, okres Svitavy
Makov 85

570 01 Litomyšl


Kontakty:

Tel: +420 461 635 125

E-mail: zsams.makov@seznam.cz
datová schránka: q23mfbm

ředitelka: Mgr. Lenka Chmelíková


Fakturační údaje:

IČ: 70995150

Účet: 78-9968870287/0100, Komerční banka, a. s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!